Brocom

Kantoor

U bent steeds welkom op ons kantoor!

Onze openingsuren

maandag

9u tot 12u

14u tot 18u

dinsdag

9u tot 12u

14u tot 18u

woensdag

9u tot 12u

14u tot 18u

donderdag

9u tot 12u

14u tot 18u

vrijdag

9u tot 12u

14u tot 18u

zaterdag

9u tot 12u

GESLOTEN

zondag

GESLOTEN

Zijn deze openingsuren niet geschikt voor U? U kan ook een afspraak maken bij ons op kantoor of bij u thuis/in uw bedrijf.

Ons team

Onze ploeg bestaat uit 6 mensen. Natuurlijk helpen we allemaal wanneer u een verzekeringsprobleem hebt. Erwin zorgt voor het scherpste tarief en de beste service verbonden aan je verzekering. Bij schade zal hij voor jou steeds de beste oplossing zoeken.

Erwin is de schakel tussen jou en het kantoor.

Inneke en Jolien zorgen dat alles administratief wordt bijgehouden zodat we steeds op onze pootjes kunnen vallen als je ons nodig hebt. Want een goede service is bij ons van primair belang.

Marleen, Linsey en Melissa werken vooral met geld! “Beobank nv/sa is een Belgische bank, dochteronderneming van de groep Crédit Mutuel Nord Europe, die haar producten en diensten aanbiedt aan meer dan 450.000 particuliere klanten in 192 verkooppunten. Als pionier en leider in bankverzekeren biedt CMNE oplossingen aan meer dan 1.600.000 particulieren, bedrijven en zelfstandigen. Beobank maakt deel uit van de pijler Bank en Verzekeringen België, net als de bank BKCP.”

Voor spaarrekeningen, lopende rekeningen, leningen,... kan je steeds bij hen terecht.

NAAM

FUNCTIE

CONTACTGEGEVENS

Erwin Van Eesbeke

Verzekeringsmakelaar Zaakvoerder

Tel : 054 / 50 23 33
E-mail: erwin@vaneesbeke.be

 

 

Marleen De Jonge

Bankverantwoordelijke Zaakvoerder

Tel : 054 / 50 23 33
E-mail: marleen@vaneesbeke.be

   

Jolien Collyns

Bediende verzekeringen

Tel : 054 / 50 23 33
E-mail: jolien@vaneesbeke.be

   

Linsey Lievens

Bediende bank & verzekeringen

Tel : 054 / 50 23 33
E-mail: linsey@vaneesbeke.be

   
 

Inneke De Coster

Administratie schade- en productiebeheer, verzekeringen

Tel : 054 / 50 23 33
Email: inneke@vaneesbeke.be

     

Melissa Vanderghote

Bankbediende

Tel : 054 / 50 23 33
melissa.vanderghote@agent.beobank.be

   

Naar boven

Erwin Van Eesbeke - personeel